Bezsensopedia
Advertisement

Wykop.pl – polski portal internetowy dla nolifów.

Wykop a polityka[]

Wykop.pl wspiera na różne sposoby partie centroprawicowe. Raz użytkownicy dali się ponieść fantazji i uznali, że Palikot jest mniejszym zagrożeniem od Korwina. Niezależnie od partii, wszystko, co jest poza KNP lub Polską Razem należy do lewactwa. Lewactwo jest kwalifikowane jako choroba zakaźna, na wykopie tępiona. Część osób uważa, że istnieje tajna konspiracyjna organizacja lewaków działająca pod tagiem #neuropa. Dodatkowo według wykopowiczów telewizja wspiera na każdy sposób lewactwo. W efekcie wykopowicze wyrzucili telewizory, choć jak mówią, regularnie oglądają 1 z 10 oraz Warsaw Shore.

Stosunek do Bezsensopedii[]

Wykopowicze nie lubią Bezsensopedii. Jest to związane z zakazem pisania biogramów polityków (w ramach walki z lewactwem), krytyki religii lub Rzecznika Wykopu. Innym minusem jest duża cenzura, polegająca na braku zdjęć cycków.

Typy kont[]

  • Zielony - dla nowych userów, którzy w ramach zauważenia wymyślają skomplikowane nicki (jak ZUSKRUS, UrządPracy, mamciewdupiezdechlytrupie, anas lex). Zazwyczaj otrzymują wiadomości w stylu Usuń konto.
  • Pomarańczowy - pomarańczowy user już jest nolifem, choć jeszcze wyjdzie na 10 minut do sklepu, bo mama prosiła o kupno pierogów na obiad. Dodaje denne znaleziska oraz próbuje swoich sił w AMA (np. AMA - jestem hodowcą kaktusów z Syberii).
  • Bordo - liga 1000 najlepszych użytkowników. Prawdziwe nolify. Zna każdą treść dodaną przez użytkowników oraz potrafi dodać 10 linków z informacją, że były już znaleziska na ten ten temat...
  • Szarzy - zazwyczaj dla tych, co dostali bany, każdy ma ich w głębokim poważaniu, bo nie są kwalifikowani w rankingach.
  • Czarny - dla operatów serwerów - legenda głosi, że były te konta wykorzystywane.
  • Niebiescy - konta sponsorów - koszt konta z takim kolorem jest równoważna z ceną cysterny piwa dla załogi.

Typowy wykopowicz[]

Typowy użytkownik wykop.pl jest miłośnikiem lat 90. (choć urodził się w 1997 roku), ekspertem od wszystkiego (mając jednocześnie w przeglądarce otwartą kartkę z Wikipedią), przeciwnikiem rodzynek w cieście oraz marcepanu. Nie ogląda TVP i TVN, choć zna każdy nowy odcinek Jednego z dziesięciu i śledzi Kuźniara w TVN24. W wolnym czasie angażuje się w politykę, ogląda Awanturę o kasę na ATM oraz wymyśla denne kawały.

Advertisement