Bezsensopedia
Advertisement
Piwko

Motywator ucznia

Uczeń bez jedynki jest jak żołnierz bez karabinu

Przysłowie ludowe

To u nas jest wtedy cała armia

Uczeń o powyższym cytacie

Uczeń – postać w szkole, którą nienawidzi, narzędzie służące nauczycielom do tresowania. Zdobywcy wszystkich ocen niedostatecznych. W szkole zajmuje się nauką (1%), rzucaniem wszystkim, co jest pod ręką (nawet kaktusem), marudzeniu, bójkach oraz pyskowaniu na nauczycieli. Po szkole zazwyczaj bawi się przed komputerem lub udaje, że się uczy. Uczeń w stopniu zaawansowanym jest nazywany studentem. Typowy polski uczeń jest humanistą na matematyce, a fizykiem na języku polskim.

Uczeń według nauczyciela[]

Nauczyciele uważają, iż uczeń to leń, któremu odcięcie internetu w domku, by zaczął się z nudów uczyć nie wystarczy. Często ta metoda nie skutkuje.

Typy uczniów[]

Papieros

Narzędzie ucznia

  • Kujon - ubrany w czarne spodnie po pierwszej komunii oraz w koszule w kratę jest wyjątkiem w szkole. Cały czas donosi na innych, zbiera makulaturę, zdobywa same piątki oraz powiększa swój zasób przyszczy. Zawsze nosi okulary.
  • Cicha woda - spokojny, ubiera się jak reszta społeczeństwa w szkole. Nigdy nie uczestniczy w bójkach, ale także nie pomaga nauczycielom. Zawsze ma zadanie domowe, które możesz spisać.
  • Dres - ubrany zawsze w dres przywozi do szkoły piwo oraz zawsze bije wszystkich naokoło.
  • Prymus - często mylony z kujonem. Rozumie to, czego się nauczył. Nigdy nie donosi. Ubranie nosi takie same jak kujon, lecz wie, iż na świecie istnieją soczewki kontaktowe.
  • Szpan - zawsze ma wypasiony sprzęt. Znienawidzony przez resztę osób.
  • Kozak - zawsze grozi, lecz w czasie bójek ryczy, iż przegra (lub udaje chorego).

Sprzęt[]

Budopedia
Zobacz artykuł na
Budopedii.

Oprócz plecaka oraz podręczników, zeszytów i zawartości piórnika w plecaku możemy znaleźć papierosy, piwo, zapalniczkę, telefon komórkowy, MP3 z muzyką hip-hop, prezerwatywy, ukradzione pieniądze oraz pożyczone gry komputerowe.


Polska klasa
Szkoła

Typy szkół: przedszkoleszkoła podstawowagimnazjumliceumtechnikumzasadnicza szkoła zawodowa
Nauczyciele: dyrektorinformatykpolonistamatematykwuefista
Pozostali pracownicy: kucharkasprzątaczka
Uczniowie: absolwentkujonprymusprzewodniczącastudent
Przedmioty: fizykajęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk polskimatematykamuzykaplastykaprzyrodaprzysposobienie obronnewychowanie fizycznewiedza o społeczeństwie
Przybory szkolne: długopisklejkredkalegitymacja szkolnanożyczkiołówekpiórnikplecakpodręcznikściągazeszyt
Oceny: jedynkadwójkatrójkaczwórkapiątkaszóstka
Inne: bibliotekadziennikklasakorytarz szkolnyławkaoświata w Polscepokój nauczycielskirok szkolnystawianie ocenszatniaszatnia na WFszkolny autobuswagaryzadanie domowezadane.pl

Advertisement