Bezsensopedia
Advertisement
Dziecko żołnierz

Najmłodszy członek US Army

US Army

Patrol

US Army - oficjalna armia Stanów Zjednoczonych pełniąca jednocześnie rolę globalnego szeryfa. Wraz ze swoimi sojusznikami tworzy NATO. W skład wyposażenia żołnierza amerykańskiego wchodzi karabin maszynowy (byle nie kałasznikow!), kilka granatów, krótkofalówka i oczywiście guma do żucia.

US Army jest jedną z najsilniejszych armii świata. Pod względem siły rażenia dorównuje jej tylko armia chińska. Z tą różnicą, że na dziesięciu żołnierzy amerykańskich przypada dwadzieścia karabinów, dwa samoloty, czołg i działko przeciwlotnicze, a na dziesięciu żołnierzy chińskich dwa karabiny i worek kamieni. Chińczycy nadrabiają za to liczebnością i dyscypliną.

Wojskowość to jedna z trzech dziedzin, w których Amerykanie stanowią autorytet (dwie pozostałe to film i gospodarka). Pozostałe dziedziny życia przemilczymy.

Mundury[]

Mundury w US Army (szczególnie te nowe) wyglądają jak sprane piżamy, które zostały wyprane razem z innymi roboczymi ciuchami. Najlepszym kamuflażem był ten o nazwie Woodland, ale z uwagi na to, że był zbyt trudny do uszycia dla amerykańskich krawcowych, zamieniono go na prostszy.

Galeria[]

Advertisement