FANDOM


Witaj w Bezsensopedii! edytuj

Śmiało pisz

Witamy w Bezsensopedii, przyjaznej humorystycznej encyklopedii. Przed rozpoczęciem edytowania należy zapoznać się z regulaminem. Aby dowiedzieć się o projekcie czegoś więcej, warto odwiedzić nasz warsztat. W razie jakichkolwiek problemów możesz zwrócić się o pomoc do któregoś z administratorów.

Wejdź także na czat społeczności Bezsensopedii.

A tak poza tym, to życzymy miłej zabawy :).

ObywatelOdbiór! 11:35, maj 19, 2012 (UTC)

Info edytuj

Artykuł o planecie Galakastan został usunięty, ponieważ był bardzo krótki, niezbyt dopracowany i nie do końca pasujący do innych haseł. Dodatkowo chciałem Cię poinformować, że poprawiłem Ci trochę stronę użytkownika. Automatycznie tworzone strony są dopiero w fazie dopracowywania, przez co mogą się tworzyć niepoprawnie, za co przepraszamy. ObywatelOdbiór! 11:35, maj 19, 2012 (UTC)

Odznaka edytuj

Barnstar-rotating-reverse

Proszę, o to twoja odznaka za artykuł o sobocie. Zażalenia proszę pisać do Poczty Polskiej, gdyż wysłałem order w kopercie :). Kinrepok 06:15, cze 27, 2012 (UTC)

Za artykuł Środa sobie sklonuj odznakę :). Miłego dnia! Kinrepok 08:42, cze 28, 2012 (UTC)

re: Takie pytanko edytuj

Ojeju, nie wiem. Ale nie będzie się to zbyt często pojawiało, mam 18 kolejek do rozciągnięcia na jakieś półtora roku. W sierpniu się pewnie jakaś odbędzie, góra dwie. Myslec dyskusja 09:27, lip 29, 2012 (UTC)

Kalendarium edytuj

Po pierwsze muszę ci powiedzieć, że bardzo mnie cieszy to, że ktoś zajmuje się tymi wszystkimi nieopisanymi latami :) Jednak robisz parę błędów. Po pierwsze ściskasz wszystko ze sobą, co można zobaczyć w trybie źródłowym (możesz go używać podczas edytowania, jak i podczas tworzenia nowych artykułów). W sumie nic to nie robi, jednak nawet w tym trybie strona powinna wyglądać porządnie.

Dodając kategorie pamiętaj również, aby dodawać numer roku, czyli Kategoria:Lata|1925. Jeśli w twoim artykule nie będzie błędów, kategoria będzie poprawna dodawaj pod koniec strony Szablon:Spr, który oznacza to, że strona jest sprawdzona i poprawna. Robi to jeden z administratorów, jednak ja robię to w kategorii lata, a że ty też się tym zajmujesz możesz mi pomóc. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało :) Pozdrawiam. --32Polak 09:29, wrz 2, 2012 (UTC)

Naciskasz Shift i przycisk tuż nad nim. Myślę, że pomogłem :) --32Polak 09:39, wrz 2, 2012 (UTC)

Feministki edytuj

Fajnie, że utworzyłeś taki artykuł. Pozwoliłem sobie trochę go zredagować i dodać od siebie jedno zdanie. Mam tylko jedną uwagę: w przyszłości w takich sytuacjach twórz artykuł pod tytułem w liczbie pojedynczej, w tym wypadku feministka. Twoją stronę przeniosłem. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 19:45, wrz 26, 2012 (UTC)

Przecinki edytuj

Przypominam, że po każdym przecinku należy stawiać spację. Zauważyłem, że podczas edytowania często popełniasz ten błąd. ObywatelOdbiór! 15:50, paź 6, 2012 (UTC)

Fikcja edytuj

Dorysowałem zamieszkane planety do mapki. Artykuł Monetarnia usunąłem, gdyż nie opisujemy planet klas E i F. Poza tym te rosnące pieniądze były jakieś takie bezsensowne... A, i pamiętaj o dodawaniu kategorii! ObywatelOdbiór! 17:09, paź 31, 2012 (UTC)

re:Krusie edytuj

Wolałbym nie, z racji tego, że już od jakiegoś czasu mam opracowaną koncepcję na te 3 państwa i muszę jeszcze po prostu to opisać. Natomiast możesz śmiało pisać nt. państw Nuvutu poza Stanią oraz Ladii, Tarcji czy Wielkokrainy. Pamiętaj tylko, żeby wszystko zgadzało się z tą tabelą. Myslec dyskusja 12:53, lis 24, 2012 (UTC)

Re:Wyspy Helleńskie edytuj

Nie mam w stosunku do tego państwa konkretnych planów, tak że możesz je opisać. Pamiętaj tylko o zgodności z innymi hasłami, bo w kilku miejscach coś o tym kraju już wspomniano. ObywatelOdbiór! 11:25, lis 25, 2012 (UTC)

Fikcja:Nilbulska Ekstraklasa Piłkarska edytuj

Kilka kwestii:

  1. Nie opisuj każdego sezonu w osobnym artykule. Lig jest mnóstwo, sezonów też, wywołałoby to zbyt duży przyrost liczby artykułów z fikcji względem reszty. Ponadto byłyby to artykuły bardzo do siebie podobne.
  2. Pamiętaj, że artykuły z fikcji muszą być w przestrzeni nazw Fikcja:, nie jak np. NEP-35! Dla ułatwienia sobie linkowania możesz używać szablonu {{f}}. Utworzoną przez Ciebie stronę przeniosłem tutaj.
  3. Pamiętaj też o kategoryzowaniu swoich artykułów.

Utworzonych przez Ciebie stron Nilbul i Nilbulska Ekstraklasa Piłkarska na razie nie redaguję i pozostawiam do poprawek Tobie. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 05:20, lis 26, 2012 (UTC)

Jeśli chodzi o nazwy, też zawsze mam problemy z wymyślaniem, wybacz. ;) Możesz przykładowo przerobić jakąś nazwę faktycznie istniejącej miejscowości na tym obszarze (stąd pochodzi np. sam Nilbul - to po prostu Lublin od tyłu). Natomiast co do Ligi Mistrzów, pytaj Obywatela, bo to jego projekt. Jednak z samej racji tego, że tylko mistrz ligi Nilbulu bierze w niej udział i dodatkowo zaczyna od eliminacji, możesz chyba śmiało przyjąć, że jakichś wybitnych wyników Twoje kluby mimo wszystko osiągać tam nie będą. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 18:03, lis 26, 2012 (UTC)

Lata edytuj

Nie zdążyłem Ci odpowiedzieć na czacie - otóż do lat w artykułach po prostu nie linkujemy. Myslec dyskusja 11:44, gru 23, 2012 (UTC)

GNM edytuj

Przy wstawianiu grafiki na medal na główną należy zrobić jeszcze jedną rzecz, o której Ci nie powiedziałem (i o której zresztą sam ciągle zapominam) - wstawić ją na stronę Bezsensopedia:Grafika na medal/Archiwum. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 08:51, sty 9, 2013 (UTC)

Starszy użytkownik edytuj

Z dniem 14 stycznia zostałeś mianowany starszym użytkownikiem. Uzupełnij proszę informacje o sobie na stronie Bezsensopedia:Administratorzy. Gratuluję! Myslec dyskusja 23:15, sty 13, 2013 (UTC)

Wyzwanie z czata edytuj

2398 bajtów, dajesz. :P Myslec dyskusja 10:15, sty 20, 2013 (UTC)

Re:Abrosjaedytuj

Rozumiem napiszę o niej w układzie planetarnym. Ciaciek12 pokój rozwiązuje problemy 09:43, lut 11, 2013 (UTC)

Pytanie z czata edytuj

W planach są. Ale na razie trzeba trochę ten sport rozwinąć w kierunku międzynarodowym, bo póki co jest jeszcze w zalążku. Jeśli będziesz chciał pisać, to mnie poinformuj, zarzucę ci listą wszystkich zawodników z danego kraju, którzy brali udział w Pucharze Świata w 39 i 40. Myslec dyskusja 21:16, lut 16, 2013 (UTC)

Artykuły do napisania edytuj

Przed 11 marca trzeba dopracować lub utworzyć inne artykuły w tej dziedzinie tak, aby bardziej zachęcały. Co do utworzenia, mam tu na myśli przede wszystkim Puchar Świata, Puchar Kontynentalny, FIS Cup i jakiś artykuł nt. skoków kobiet. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 04:52, lut 19, 2013 (UTC)

Bezsensopedia:Przyznawanie uprawnień administratora#Damian102 edytuj

Proszę Cię o potwierdzenie chęci kandydowania. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 16:35, mar 24, 2013 (UTC)

Re: Bieg w wodzie edytuj

Usuwał tego hasła nie będę, bo pomysł uważam za ciekawy. Postaram się trochę rozbudować ten artykuł, bo obecnie faktycznie jest bardzo krótki. Chociaż szczegółowego rozpisywania zawodów również nie przewiduję. ObywatelOdbiór! 09:01, mar 28, 2013 (UTC)

Ten rewert edytuj

W swojej edycji Cheterbox poza innymi zmianami dopisał brakujący przecinek (i zrobił to poprawnie). Dlaczego ją wycofałeś? Myslec dyskusja 13:42, kwi 4, 2013 (UTC)

Licencje @ dyskusja TomkaRDM edytuj

Filmy przesyłane na Bezsensopedię nie wymagają podawania licencji z racji tego, że oprogramowanie przy przesyłaniu samo zamieszcza źródło. To wystarcza. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 03:43, kwi 29, 2013 (UTC)

Piłkarska fikcja edytuj

Dodałem właśnie wyniki rewanżowych meczy ćwierćfinałowych. Skoro tak bardzo chcesz, to możesz zrobić losowanie półfinałów ;-)

Przy okazji mam jedno pytanie: kogo planujesz na mistrza Wysp Helleńskich? Chciałbym trochę "zainwestować" w któryś z tamtejszych klubów (transfery), ale nie wiem w który. Cholsea? ObywatelOdbiór! 09:51, maj 4, 2013 (UTC)

Septin w kalendarzu pływackim edytuj

Dodałeś do kalendarza pływackiego zawody w Septinie. Tymczasem w artykule o wojnie radziecko-wielkokraińskiej jest podane, że to miasto było oblegane zaraz po zaatakowaniu Rawy - czyli musi być gdzieś na południu kraju. Zmień proszę Septin na coś innego. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 16:26, maj 5, 2013 (UTC)

Dlaczego usunąłeś artykuł o klanie PE z mount&blade?

Kalendarium edytuj

W tym tygodniu byłem naprawdę zajęty, zresztą w najbliższych dniach również nie będę miał zbyt wiele czasu. Artykuł 327 może zostać w takiej postaci, jak jest. Jedno hasło tego typu jest w porządku. Z hasłem 292 problem jest podobny do tego, co kiedyś wylądował na SDU (niby zabawne, ale totalne bzdury). Nad tym jeszcze pomyślimy. ObywatelOdbiór! 11:17, cze 15, 2013 (UTC)

Kiledzik123‎ edytuj

Chciałbym ci zgłosić, że od dzisiaj swoje przemyślenia będe zapisywać w moim brudnopisie na profilu, np. artykuły, które wymagają dopracowania.

Co trzeba zrobić, żeby niedopracowane artykuły, które dopracowuję na stronach ze swojego profilu nie pojawiały się w aktwności na wiki. I żeby dostęp do nich był w miarę możliwości ograniczony? - Tę wypowiedź zamieścił tutaj Kiledzik123‎ (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Wandal edytuj

Chciałbym Ci zgłosić wandala, który jest nie zarejestrowanym userem o IP: 31.0.201.184 napisał wandalizujący artykuł na Bezsensopedii, strona znajduję się tu.

Kiledzik123 08:54, cze 30, 2013 (UTC)

Why? edytuj

why U ban me? "Kiledzik 123" offend me, he should get banned! - Tę wypowiedź zamieścił tutaj Stiukov (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Why?! edytuj

WHY ME BANNED POLISH SEED, I just wrote and spoke YOURSELF AND THE KILEDZIK123 told me my mother fucked THAT AND THAT IS A WHORE, the government banned a GO TO ME BECAUSE I go to the unlocked STAFFS

Re:Odrzutowy Słoń edytuj

Artykuł napisany. Pozdrawiam! Rzymianin 11:41, lip 17, 2013 (UTC)

Gratulacje! edytuj

Jednoosobowa komisja postanowiła przyznać Ci Niezwykle prestiżową nagrodę nobla Złotego Raportu, za wielki wkład w czyszczeniu ich. Gratuluje! Rzymianin 06:39, sie 8, 2013 (UTC)

Dla Damiana

Twoja nagroda, wstaw ją na stronę użytkownika i szpanuj :P

re: Słoniowa grypa edytuj

Zgłosiłem na SDU. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 12:42, sie 9, 2013 (UTC)

Rodeo edytuj

cz w rodeo na chomikach może być jeden nilbulczyk? Rzymianin 20:55, sie 24, 2013 (UTC)

Wybory w Nilbulu edytuj

Jak wyniki wyborów w Nilbulu? Termin (1 września). 83.8.57.240 18:32, wrz 1, 2013 (UTC)

Skoro wybory były dzisiaj, to wyniki raczej jutro albo nawet pojutrze. ;) Myslec dyskusja 21:18, wrz 1, 2013 (UTC)

Re: Puchar Mistrzów 41/42 edytuj

Dzięki, poprawiłem. Gratuluję szybkości reakcji ;-) ObywatelOdbiór! 12:02, wrz 15, 2013 (UTC)

Puchar w kombinacji edytuj

Póki pamiętam - gdzieś zjadłeś jedne zawody przy Thomasie Killerze, popraw to. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 18:42, wrz 29, 2013 (UTC)

Bezsensopedia:Rozdajemy bany za darmo edytuj

W przypadku nadawania bana na wniosek z tej strony, odznaczaj wszystkie dodatkowe opcje blokowania. Nie chodzi w tym przecież o to, żeby faktycznie utrudnić coś użytkownikowi. W szczególności uważaj na to, żeby nie zablokować użytkownikowi możliwości edytowania własnej strony dyskusji (na wypadek, gdyby mu się odwidziało). Pozdrawiam, Myslec dyskusja 20:02, lis 10, 2013 (UTC)

Tabela biegowa edytuj

Jest na naszym chomiku. Sprawdź, czy Ci pasuje. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 19:54, gru 8, 2013 (UTC)

Nagroda za udział w akcji edytuj

Heraldic Royal Crown of Italy

Za utworzenie największej ilości artykułów otrzymujesz pamiątkową koronę. Gratulacje :) Myslec dyskusja 23:07, gru 29, 2013 (UTC)

Pytanie edytuj

Czy można tworzyć własne małe państewka na planecie Aimeiz? - Tę wypowiedź zamieścił tutaj Wielki Antycypator (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Re: Fikcja:Gwineann edytuj

To hasło (podobnie jak i inne niedawno powstałe) wygląda w porządku - nie widzę sprzeczności z kanonem. Poza tym te hasła dotyczą słabo opisanego fragmentu galaktyki, w związku z czym swoboda w pisaniu haseł jest tam dość duża. ObywatelOdbiór! 16:17, lut 8, 2014 (UTC)

Współpraca edytuj

Witam. Mam do was pytanie, czy chętnie zawarlibyście współprace z tą: pl.azuremyst.wikia.com/wiki/Azuremyst_Wiki

Jak i tą wikią: pl.opowidania.wiki.com/wiki/Opowiadania_Wiki

Będę bardzo uradowany jeśli się zgodzicie.

Pozdrawiam.

- Tę wypowiedź zamieścił tutaj Kleruśny (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Załatwione via czat. Pozdrawiam, Myslec dyskusja 13:56, kwi 12, 2014 (UTC)

dwie sprawy edytuj

  • napis na pasku wyszukiwania brzmi: Przeszukaj Bezsensopedia; nie lepszy byłby: Przeszukaj Bezsensopedię?
  • dlaczego wycofałeś edycję? 149.156.172.74 08:53, kwi 30, 2014 (UTC)

Administracjaedytuj

Witam. Doszły do Mnie słuchy, że Obywatel opuścił Wiki, i kto tak na prawdę sprawuje tu funkcje administratora i biurokraty ?

Kane (dyskusja) 15:59, lis 13, 2014 (UTC)

RE:Administracjaedytuj

Dziękuję za udzielenie pomocy :)

Kane (dyskusja) 18:45, lis 14, 2014 (UTC)

Cascada Noevo edytuj

Poprawiłem nazwę zespołu z ligi Złotego Wybrzeża z Cascado na Cascada Noevo. Wiem, że to tworzysz, ale zrobiłem tą poprawkę z tego względu, że tam był błąd w nazwie drużyny. To samo zrobiłem w PM 42/43 ze Spartą Łaklin.

PS Co do ligi Kardollandu - jak znajdę trochę czasu dla siebie, to zrobię kolejne sezony. PS 2 Już zacząłem robić PŚ w zjeździe saneczkarskim 42. Pozdrawiam, Lw1995 (dyskusja) 13:55, lis 23, 2014 (UTC)

Tybermursedytuj

Dlaczego usunąłeś ligę Tyberbumsu? Coś niezgodnego z regulaminem? Nie napisałem "Fikcja" nie mam pozwolenia czy co? Jake398 (dyskusja) 13:28, gru 13, 2014 (UTC)

Ekhm...edytuj

Dlaczego Woszczynia niezgodna z kanonem to samo Drewnianka. Jake398 (dyskusja) 13:16, gru 14, 2014 (UTC)

Herbyedytuj

W twoich ligach w żadnym klubie nie ma Herbu. Czy dodasz herby? bo to symbol team'u, jak chcesz to mogę zrobić tylko opisz (herb będzie niestety w Paintcie). Jake398 (dyskusja) 13:27, gru 14, 2014 (UTC)

Nowa Planetaedytuj

Czy coś jest nie tak z Fikcja:Binanita jeśli tak to powiec to ja zmienię. Jake398 (dyskusja) 17:35, gru 14, 2014 (UTC)1.Nie mogę dojść z tobą do porozumienia.

2. Wiem że mi nie wychodzi, ale zobacz mam mnóstwo pisania! Nie usuwaj stron odrazu bo ja próbóję coś zrobić i ile ja się napisałem tych stron to coś nie pasuje. To że coś tobie nie pasi nie znaczy że to odrazu trzeba usunąć. Na fanfaktach jak ktoś coś głupiego napisze to nie ma takich konsekwencji.

3. Sądzę że najlepiej przenieść te fikcje np.:Na Twoje ziemie wiki lub stworzyć wiki do takich Fikcji.

4. Napisałeś że różne tam rzeczy ci nie pasują ponieważ nie ma logicznego wytłumaczenia. Przecież to jest Bezsensopedia to MA być bez sensu.

Racja ale...edytuj

Masz z tym rację. Ale jescze raz nie usuwaj stron od razu powiedz co było źle ale nie usuwaj!Jake398 (dyskusja) 18:34, gru 14, 2014 (UTC)

Łączenieedytuj

Chciałbym połączyć z tobą fikcje i dołączyć Rundallię do Aimez zmienię stronę (jeśli się zgodzisz).Jake398 (dyskusja) 18:01, gru 15, 2014 (UTC)

EJ powiedz innym adminom zeby nie kasowali mi stron !

EJ powiedz innym adminom zeby nie kasowali mi stron !

Czy mogę... edytuj

Czy mogę dać szablon "państwo" do fikcji?

Cesarz Rudolf XIX (dyskusja) 15:15, lut 12, 2015 (UTC)

Re:Re:Czy Mogę edytuj

Okej. Lepiej korzystać z normalnych zdjęć.Cesarz Rudolf XIX (dyskusja) 18:11, lut 12, 2015 (UTC)

Może zabezpieczysz stronę główną? Nie będzie wtedy wandalizmów na niej. Michalomatek 14:08 2015-03-19

Halo! Damian, mam takie pytanko? Właśnie dodałem nową stronę: http://bezsensopedia.wikia.com/wiki/Opowiadanie:_Lasiatek:_Nie%C5%9Bmietrelny.?venotify=created

Jak ci się spodoba możesz zostawić tą stronę lub coś zmienić. Choć jeszcze nie skończyłem jej pisać. Sądzę, że skończę w czerwcu, ale sądzę, że ta książka mogłaby trafić na "Bezsensopedię".Zbanowałbyś go? On jest wandalem!

Zbanuj tego: http://bezsensopedia.wikia.com/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/84.38.95.222

Licencja-Odpowiedź edytuj

Dziękuję. Bardzo mi się to przyda :D.

DarthDominik Możejko

Nie myśl że zgapiam... edytuj

Chodzi o sport, wiesz żebyś nie myślał że ja zgapiam, miałem już dawno ten pomysł zanim wszedłem na tą wiki.

DarthDominik Możejko

Licencja do Zdjęć w Nie-fikcyjnych Artykułach edytuj

Jaką licencję miałbym dać w normalnych artykułach tej wiki? Też Public Domain?

DarthDominik Możejko

Czat edytuj

Witaj. Mogę prosić o chwilę rozmowy na czacie, najlepiej dziś wieczorem? = ° ZelDelet ° =

Powitanie usera edytuj

Nie było Cię, więc powitałem nowego usera za Ciebie. Wisisz mi za to połowę wynagrodzenia dzisieszej dniówki :p = ° ZelDelet ° =

Halo, żyjesz? edytuj

Gdzie się podziewasz? :( = ° ZelDelet ° = 07:16, lis 10, 2016 (UTC)

Dobra, to popilnuję Ci interesu = ° ZelDelet ° =
No gdzie Ty się ciągle podziewasz? Smutno mi tutaj samemu i ek wisi :( = ° ZelDelet ° = 17:20, lis 20, 2016 (UTC)

Zabezpieczenie edytuj

Proszę o całkowite zabezpieczenie tego oraz tego. Dziękuję :) = ° ZelDelet ° = 13:14, lis 12, 2016 (UTC)

Pytanie edytuj

Ja wiem, że statystyki i rankingi, ale właściwie po co aż tak często pojawiają się tutaj takie wpisy? = ° ZelDelet ° = 13:01, lis 30, 2016 (UTC)

Szablony nawigacyjne edytuj

Witaj. Czy ja dobrze widzę, że ta wiki nie posiada ani jednego szablonu nawigacyjnego zarówno dla artykułów (żeby można było swobodnie przechodzić do artykułów o podobnej tematyce lub kategorii), jak też nawigacyjnych dla użytkowników (jak zrobię coś takiego, to zostanę bezsensopediowym hipsterem)? = ° ZelDelet ° = 07:37, sty 25, 2017 (UTC)

Dej no bota edytuj

Witaj, jestem DasBott i mogę wykonać masę pożytecznych bocich edycji, tylko dej no mi bota~. DasBott (dyskusja) 19:12, sty 27, 2017 (UTC)

Zakończenie prac edytuj

Melduję, że zakończyłem przeglądanie wszystkich stron kalendarza i naniosłem odpowiednie korekty. Proszę też o rozpatrzenie mojego podania. Pozdr. = ° ZelDelet ° = 18:37, lut 3, 2017 (UTC)

Hm... edytuj

To nie jest przypadkiem prywata albo jakiś plagiat? = ° ZelDelet ° = 18:45, lut 11, 2017 (UTC)

Heh edytuj

Stara dobra Bezsensopedia wiecznie żywa. {{subst:user:LecęjakMagik/podpis}} 13:40, lut 12, 2017 (UTC)

Jak Stalin :p = ° ZelDelet ° = 13:51, lut 12, 2017 (UTC)

Aktywność edytuj

Widzę, że nieźle Cię wystraszyłem perspektywą prześcignięcia Cię w liczbie edycji i wziąłeś się do pracy. Jestem dobrym motywatorem. :D = ° ZelDelet ° = 20:35, lut 13, 2017 (UTC)


Dzięki :) = ° ZelDelet ° = 16:23, lut 14, 2017 (UTC)

Mój wkład edytuj

Hej.

Właśnie skończyłem ogarniać artykuły do "D", ale niestety z powodu nacisków, ba, szantażów i szykan ze strony pani R., nie mogę kontynuować masowych edycji. Póki nie da się z tym nic zrobić, jestem zmuszony ograniczyć swoją aktywność tutaj do niezbędnego minimum. Cóż, tak to jest, gdy współpracownikami i "przyjaciółmi" są chorobliwie nietolerancyjni i nienawidzący niczego poza własnym portalem ludzie. A że Wikia kuleje z polityką społeczną, bo zamiast socjologów zatrudnia żrących się o władzę informatyków, mamy to, co mamy. W takim wypadku przegonie Cię w liczbie edycji nie w 2 miesiące, tylko w rok. Masz szczęście :p Pozdr. = ° ZelDelet ° = 08:44, lut 16, 2017 (UTC)

Będę pilnował OZ i przeglądał Bezsenso, a sytuacja zapewne wkrótce się unormuje ;) = ° ZelDelet ° = 13:44, lut 16, 2017 (UTC)


Problemy z komputerem edytuj

Czesc. Od 2 dni mam awarie komputera. (No i oczywiscie nie moge sie przez to zalogowac, a bez logowania, nie moge edytowac wielu wiki) Mam nadzieje, ze za kilka dni rozwiaze problem. Wtedy sie odezwe. Powiadom Toslawa1 jesli mozesz, bo pewnie wkurza sie za brak eydcji (niestety, jego wiki nie da sie edytowac spod ip ani nawet zostawic mu wiadomosci na tablicy). Do Ciebie udalo mi sie napisac, bo ta wiki moze uzywac monobooka, a zamiast przestrzeni "tablica" uzywa "dyskusja"

Ps. a w ogole dlaczego spod ip nie da sie pisac na tablicach, forach i komentarzach nowszysch wiki, uzywajacych skorki wikii? = ° ZelDelet ° =

Ogłoszenia edytuj

Hej, gdzie w ogóle pojawiają się ogłoszenia,które dodajesz? Poza OZ nigdzie ich nie widzę,a przecież skoro to ogłoszenia, powinny być widoczne dla każdego = ° ZelDelet ° = 07:54, mar 19, 2017 (UTC)

Za słabo widać = ° ZelDelet ° = 13:42, mar 19, 2017 (UTC)

Wiadomość od MrPouLS edytuj

Dzięki że edytowałeś przyszłość świata. Teraz to ma sens. - Tę wypowiedź zamieścił tutaj MrPouLS (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

pwb.py add_text "hi" edytuj


pwb.py login
pwb.py add_text "Witaj!" -up

pwb.py add_text "Jak być dobrym botem? Mogę ci pomóc?" -down

MatikBot (dyskusja) 22:21, sie 27, 2017 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.