Bezsensopedia
Advertisement
Szwecja
Stolica Sztokholm
Władca Eryk Wiking
Symbol Śnieg i nienawiść do Finów
Hymn Jeszcze podbijemy Finlandię
Język urzędowy język szwedzki
Ustrój demokracja
Skład narodowościowy Szwedzi
Jednostka
monetarna
korona szwedzka
 


Szwecja – państwo w Skandynawii, wróg Finlandii oraz Norwegii. W przeszłości pragnęli wszystkich wybrzeży Morza Bałtyckiego (za czasów potopu). Szwecja to jedyny kraj na świecie, w którym nie ma żadnego bruneta ani rudzielca. Wszyscy są blondynami, a jeśli nie to i tak maluje się mu włosy na blond. Większość Szwedów to niereformowalni ekolodzy.

Historia[]

Początkowo wojenna, od XX wieku próbuje papugować Szwajcarię w kwestii neutralności. Podczas II wojny światowej nie uczestniczyły w mordobiciu, zatrzymując masę ludu. W pewnym stopniu się udało, a żeby było łatwiej, państwo weszło do Unii Europejskiej. Zachowała jednakże swoje korony szwedzkie. Powodem może być fakt, iż państwa Skandynawskie na monetach euro są przedstawiane jako męskie penisy. Bez komentarza.

Gospodarka[]

Szwecja byłaby zadupiem jak Białoruś, gdyby nie IKEA. To właśnie dzięki niej rozpoczął się napływ ludzi z Polski po 1990 roku, kiedy jeszcze nie poznali Wielkiej Brytanii i Irlandii, a Niemcy z Austrią zamknęli za sobą granicę. Rolnictwo tutaj nie istnieje ze względu na dwumetrowy śnieg spoczywający przez 365 dni w roku (czasami o jeden dzień dłużej). Usługi polegają na dawaniu jednego dnia darmowego wypoczywania w hotelu pod warunkiem, iż wszystkie g***a po psie wyrzucisz do kosza na bioodpady. Przemysł jest właśnie oparty o wspomniane IKEA, a oprócz tego o samochody Volvo i Saab i przemysł spożywczy. To właśnie tutaj kupisz pierniczki szwedzkie polane rozpuszczonymi cukierkami miętowymi oraz kiszonego śledzia, którego - ze względu na zapach - trzeba jeść w masce przeciwgazowej.

Kultura[]

Swedish_Sausage_Stroganov_Suicide_-_Regular_Ordinary_Swedish_Meal_Time

Swedish Sausage Stroganov Suicide - Regular Ordinary Swedish Meal Time

Gotuj jak prawdziwy Szwed!

Szwedzi tak jak i większość Polaków nienawidzi dzisiejszego popu wypromowanego przez Studio Disney i YouTube. Oni jednakże tępią go ze względu na zbezczeszczenie tego nurtu, którym grała ABBA i Roxette. Przeciętny Szwed jest również w stanie zjeść słoik majonezu ot tak, po prostu. Ostatnio osiągnęły sukces dzięki grupie Sabaton. Oprócz tego Szwedzi mają Europe, który wydał kilka albumów na rzecz jednego hitu.

Advertisement