Bezsensopedia
Advertisement


Medal Ten artykuł otrzymał medal, więc na pewno jest bardzo fajny.


Wykrzyknik
UWAGA! PISZEMY TUTAJ WIELKIMI LITERAMI, ABY CIĘ OSTRZEC. CZYTANIE TYCH INFORMACJI MOŻE POSKUTKOWAĆ SPOTKANIEM SMUTNYCH PANÓW W GARNITURACH!
Wjazd do Strefy 51

Wjazd do bazy

Strefa 51 - tajna amerykańska baza pilnie strzeżona przez żołnierzy, ufoludków oraz mutantów, które pojawiły się w Quake'u. Sama przez Amerykanów nazywana jest krainą snów. W rzeczywistości jest to magazyn rupieci z obcych planet, przedmiotów o fantastycznych właściwościach i najnowszych zdobyczy techniki zbrojeniowej. Przetrzymywani tutaj są m. in. różni kosmici z filmu Marsjanie atakują!. Znaleźli się tu po wypadku w Roswell. Wszyscy przeżyli, a żołnierze najprawdopodobniej użyli marionetek jako zwłok. To właśnie stąd wywodzą się plotki, że Tuvalu istnieje, Aurorą nigdzie nie polecisz, a kosmici to fikcja. Swojego czasu bywał tam Indiana Jones.

Historia[]

Początkowo USA i kosmici współpracowali, aby skopać tyłek ZSRR. Po powodzeniu misji ujawnił się Bob Lazar, który jako jedyny wyszedł z bazy. Według niego znajduje się tam 9 pojazdów kosmicznych z wosku, dwóch nieżywych obcych (a to nieprawda akurat, oni tylko śpią), silnik zasilany nieznanymi pierwiastkami oraz napęd antygrawitacyjny. Według naocznych świadków, możemy tutaj znaleźć ponadto masę samolotów, tabliczki informujące o zakazie i czarne smugi. Dopiero po pięćdziesięciu latach ciszy ujawniono istnienie tego obiektu. Okazało się, że wcześniej już 6 miliardów ludzi wiedziało o nim, a sama okolica zarabiała krocie sprzedając brudne skarpetki, które spadły z UFO.

Obiekty[]

  • Najdłuższe lotnisko na świecie, które nie zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnesa, bo nie istnieje. Tutaj testowano samolot Aurora, który porusza się kilkakrotnie szybciej od dźwięku. Amerykanie twierdzą, że to mistyfikacja, jednak tak szybko poruszającego się rupiecia z żelaza nikt nie zaobserwuje.
  • Magazyn sprzętu z UFO.
  • Łazienka dla wszystkich.
  • Elektrownia zasilana substancją składającą się z uranu oraz bimbru.
  • Hiperwzbogacony uran, którego 1 gram wystarczy do zaspokojenia potrzeb energetycznych całego świata przez rok. Pewnego razu radzieccy szpiedzy przechwycili trochę tej substancji i spróbowali spalić ją w Czarnobylu. Jaki był efekt tego eksperymentu, wszyscy wiemy.
  • Sala komputerowa, w której kosmici uczą się grać na Windowsie w Pasjansa.

Tajna mapa bazy[]

Wfm area51 map en
Advertisement