FANDOM


Czarny prostokąt

Screamer (wersja lekko ocenzurowana)

Screamer – bardzo głupia animacja lub film na komputerze (często mylony z wirusem), której bohaterem jest milusi zombie lub innego rodzaju mutacja genetyczna. Zazwyczaj nasz główny bohater pojawia się jako nagroda po zauważeniu z 10 różnic tylko 0 (nagroda pocieszenia), pod koniec filmu (lepsze to niż napisy, ba lepsze to niż najstraszniejszy horror), lub po testach psychologicznych. Wedle Wikipedii screamery występują jako karaoke.

Sprzętedytuj

Aby działał screamer potrzeba: komputera, twojej chęci, mocnych nerwów, pieluch (w 95% przypadków widzowie screamera w nocy popuszczają), sprawnego głośnika (by na samym końcu usłyszeć dźwięk twojej siostry, która w łazience zobaczyła pająka) i wygodnego krzesła. Niektórzy używają także młotka, jednakże odradzamy, bo jak zobaczymy zombie to nie należy się bronić waląc młotkiem monitor.

Scenariuszedytuj

Na początku rozwiązujemy łamigłówkę lub oglądamy kiepskiej jakości filmik. Później po angielsku wyświetla się komunikat by włączyć głośnik. Jeśli tak robimy to zazwyczaj po 3 minutach idziemy zdzielić po ryju brata, który zrobił kawał, pokazując miłego zombiaczka z krwią na buzi.

Jak rozpoznać, że to screamer?edytuj

  • Jeśli jest na YouTube, to jest masa komentarz dzieci neo typu Ale ja się nie przestraszyłem, choć te zombie urwało.
  • Jeśli pobrałeś i nie ma nazwy wywal go.
  • Chyba, że chcesz zobaczyć zombie screamera.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.