Bezsensopedia
Advertisement
Czarny prostokąt

Screamer (wersja lekko ocenzurowana)

Screamer – bardzo głupia animacja lub film na komputerze (często mylony z wirusem), której bohaterem jest milusi zombie lub innego rodzaju mutacja genetyczna. Zazwyczaj nasz główny bohater pojawia się jako nagroda po zauważeniu z 10 różnic tylko 0 (nagroda pocieszenia), pod koniec filmu (lepsze to niż napisy, ba lepsze to niż najstraszniejszy horror), lub po testach psychologicznych. Wedle Wikipedii screamery występują jako karaoke.

Sprzęt[]

Aby działał screamer potrzeba: komputera, twojej chęci, mocnych nerwów, pieluch (w 95% przypadków widzowie screamera w nocy popuszczają), sprawnego głośnika (by na samym końcu usłyszeć dźwięk twojej siostry, która w łazience zobaczyła pająka) i wygodnego krzesła. Niektórzy używają także młotka, jednakże odradzamy, bo jak zobaczymy zombie to nie należy się bronić waląc młotkiem monitor.

Scenariusz[]

Na początku rozwiązujemy łamigłówkę lub oglądamy kiepskiej jakości filmik. Później po angielsku wyświetla się komunikat by włączyć głośnik. Jeśli tak robimy to zazwyczaj po 3 minutach idziemy zdzielić po ryju brata, który zrobił kawał, pokazując miłego zombiaczka z krwią na buzi.

Jak rozpoznać, że to screamer?[]

  • Jeśli jest na YouTube, to jest masa komentarz dzieci neo typu Ale ja się nie przestraszyłem, choć te zombie urwało.
  • Jeśli pobrałeś i nie ma nazwy wywal go.
  • Chyba, że chcesz zobaczyć zombie screamera.
Advertisement