Bezsensopedia
Advertisement
Furmanka

Typowy samochód w Polsce

Gdy się człowiek spieszy
To się blacharz cieszy

Przysłowie ludowe o samochodach i kierowcach

Samochód – uniwersalny pojazd dla wszystkich, którzy chcą sobie trochę postać w korkach. W razie awarii (zbytnie szalenie po koleinach) można sprzęt zawieść do mechanika. Samochód służy głównie do szaleństw na drogach. Zabawa taka zazwyczaj kończy się w momencie ujrzenia takich panów z mandatem. Nieodłącznym elementem samochodów są pieski z kiwającą głową, którym po 5 minutach jazdy odpada głowa. Wrogiem samochodów są gołębie, które zaraz po kąpieli w myjni samochodowej srają (kąpieli auta, nie gołębi).

Ważna informacja, bez znajomości której nie masz prawa czytać dalej[]

Fiat Multipla NIE JEST samochodem. To wytwór chorego psychicznie konstruktora.

Rodzaje samochodów[]

Trabant

Trabant

Istnieje wiele rodzajów samochodów produkowanych przez różne firmy (Opel, Ford, Fiat, Peugeot, Renault, Citroen, Honda, Skoda, Volvo, Saab, Toyota), które szpanują nowymi modelami tegorocznymi. A starsze autka tanieją. Jeśli więc marzysz o pojeździe z 24 roku to się nie martw! W 2038 kupisz go za 8 000 złotych. Jednak najlepszym modelem samochodu i tak są Maluchy, które spokojnie można przerobić na inne pojazdy ceną ciasnoty.

GPS[]

 Osobny artykuł: GPS.

GPS (czyli Globalna Pomyłka Stulecia) to urządzenie w samochodach pokazujące masę dziurawych i polnych dróg na trasie Warszawa-Katowice. Sprawny wszędzie oprócz tras w Polsce i u naszych wschodnich sąsiadów.

Elementy[]

Auto

Przód samochodu

...i wiele więcej.

Zobacz też[]

Jeden koń mechaniczny

Jeden koń mechaniczny

Advertisement