Bezsensopedia
Advertisement


Wykrzyknik Ten artykuł zawiera treści, które mogą być uznawane za niesmaczne. Z tego powodu nasza redakcja nie poleca tego artykułu dzieciom i osobom szczególnie wrażliwym.

Sadomasochozm (inaczej małe sado-maso) - metoda odbywania stosunku polegająca na tym, że partnerzy czerpią satysfakcję z tego, że jeden bije, wiąże lub poniża drugiego. W praktyce najczęściej wygląda to mniej więcej tak, że jedno z partnerów goni drugiego po pokoju z batem w ręce.

Jak łatwo się można domyślić, do zrobienia małego sado-maso potrzebny jest sadysta i masochista. Inne konfiguracje grożą poważnymi konsekwencjami:

  • Dwóch masochistów - dwie osoby proszą się wzajemnie o danie sobie w mordę. Życzenia żadnej z nich nie zostają spełnione, więc oboje są rozczarowani.
  • Dwóch sadystów - dwie osoby zaczynają się wzajemnie okładać i zamiast stosunku wychodzi coś w stylu amatorskiej walki gladiatorów.
  • Masochista i neutralny - jedna z osób prosi drugą, żeby ta jej przylała. Druga osoba patrzy się chwilę jak na idiotę i sobie idzie.
  • Sadysta i neutralny - po krótkiej grze wstępnej jedna z osób wyciąga pejcze i zaczyna atakować drugą. Druga osoba ucieka w popłochu.
Advertisement