Bezsensopedia
Advertisement
Rosja
Stolica Moskwa
Władca Car Władimir Putin Wielki
Symbol WÓDKA
Hymn Wódkę wódkę pije sobie
Język urzędowy Język rosyjski
Ustrój carat
Skład narodowościowy Rosjanie, Polacy na Syberii, Żyszi
Jednostka
monetarna
Rubel
 

Polska i Rosja są jak dwie butelki wody mineralnej. Tylko nasza jest bez gazu.

Demotywatory o Polsce i Rosji

A gdzie ta wodka?

Rusek w domu

Rosja – największe państwo na świecie nawet po skurczeniu się spowodowanym upadkiem ZSRR. W 90% zajmowana przez śnieg, a w pozostałych 10% przez lasy. Stolicą tutaj jest Moskwa - siedlisko ludzi, którzy nauczyli się myć włosy regularnie (czt. raz na miesiąc). Językiem urzędowym jest rosyjski, który posiada śmieszne znaczki zamiast literek. Pamiętaj! 45 stopni Celsjusza w minusie to nie mróz u nich, 45 kilometrów dróg do pokonania to machnięcie ręką, 45% alkoholu to nie wódka.

Historia[]

Zamiatanie - Lenin

Lenin podczas porządków ZSRR

Rosja lub jej mutacja nazywana ZSRR zawsze wygrywali wojnę ze względu na bagna w kraju oraz Dziadkowi Mrozowi, który chuchał na żołnierzy francuskich i niemieckich. Podczas panowania ZSRR za gaz ziemny ukradli dane dotyczące budowy wielu brzydkich rzeczy. Po upadku za sprawą Michała Gorbaczowa skurczyło się to coś o 40% i pokazała liczne długi, które miała spłacić takim państwom jak Japonia, Republika Federalna Niemiec czy Jugosławia.Aby wygrać zimną wojnę z Stanami Zjednoczonymi Ameryki Północnej postanowiono, iż wyhodują do walki psy. Ruscy sklonowali łajkę i przeszczepili zęby dobermana i uszy po owczarku niemieckim. Jako iż Amerykanie wypuścili jamnika duży był szok, jak ten piesek pokonał tamtego mieszańca. Ronald Reagan, ówczesny prezydent poinformował to tymi słowami:

A nasi najlepsi chirurdzy plastycy ciężko pracowali przez 5 lat, żeby aligator wyglądał jak jamnik.

Gospodarka[]

Zamiast samochodów wszyscy mieszkańcy poruszają się czołgami z Rosji zasilanymi ropą z Kuwejtu z mieszanką bimbru własnej produkcji.To tutaj znajduje się masa bogactw naturalnych wydobywanych dla ich kochanych, wspaniałych i mądrych sąsiadów czyli Białorusi oraz Niemcom pokazując fucka dla reszty państw przy Morzu Bałtyckim (tak tak, nam też). Ruski zajmują pierwsze miejsce w produkcji bimbru i wódki, eksportowanej dla Tadżykistanu i Armenii. Do Rosji przybywa 89% operacji ze względu na to, iż zamiast eteru jako narkoza podaje się alkohol.

Dostać się do Rosji jest trudno. Po odstaniu 604 godzin, pokazaniu papieru o pozwolenie z podpisem prezydenta Gwinei Równikowej oraz kupna matrioszek można dojechać do Moskwy by zobaczyć słynne ikony, zdenerwowanego Putina, który zauważył, iż gaz się skończył w jego domu oraz targowisko z wyżej wymienionymi matrioszkami.

Internet[]

Zaledwie 5% Rosjan posiada dostęp do internetu. Ci jednakże wykorzystują to w najlepszy sposób wysyłając świetne demotywatory. Te ocenzurowanie jednakże trafiają do polskich serwerów.

Kultura[]

AK-47

Bez tego ani rusz

Rosjanie słyną ze swojego disco. Popularne stało się dzięki Kanikułach (polskie wakacje), a w Polsce poprzez Tomasza Kota w reklamach Netii. Oprócz tego panują tutaj kulturalne zabawy z wódką, teatr uliczny o trzech kloszardach i literatura w postaci bajek politycznych Władimira Putina.

Polityka zagraniczna[]

  • Wrogowie: wszystkie kraje Unii Europejskiej oprócz Niemiec, USA (numer 1), Gruzja, Ukraina
  • Sojusznicy: kraje byłego ZSRR (oprócz Gruzji, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii), Chiny, Mongolia, Korea Północna
  • Przyjaciele: Syria, Białoruś, Abchazja, Osetia Południowa
  • Dawni wrogowie: wszelkie odmiany Polski, Rumunia, Francja
  • Dawni sojusznicy: Niemcy i Austria (rozbiory Polski)
Sybir

Sybir jest wszędzie

Zobacz też[]

Advertisement