Bezsensopedia
Advertisement

Robin Hood- facet w rajtuzach, bardziej znany jako Książę Złodziei, angielski bohater narodowy. Jest kimś w rodzaju średniowiecznego Jamesa Bonda. Zasłynął głównie z tego, że zabierał bogatym, a dawał sobie biednym. Mieszka w sherwoodzkich borach. Jego głównym wrogiem jest [1]Szeryf z Notthingham.

Robin Hood jest dla swoich licznych fanek najpiękniejszy na świecie. Według nich Książę Złodziei jest wysoki, o ciemnych włosach, nieprzyprószonej siwizną brodzie i pociągającym spojrzeniu. Rzeczywistość jest trochę inna- tak naprawdę Robin jest chuderlawy, dupiaty i urody nienachalnej.

Teoria[]

Robin to tyleż tajemniczy, co pociągający mężczyzna, który wraz ze swoją wesołą kompanią napada niegodziwych bogaczy, by zabrać im ich pieniądze i potem przekazać je biednym. Za swoją pracę nie żąda żadnego wynagrodzenia, a po robocie zaszywa się na powrót w puszczy.

Praktyka[]

Robin to tyleż chciwy, co wycwaniony mężczyzna, który wraz ze swoją wesołą kompanią napada niegodziwych bogaczy, by zabrać im pieniądze, a potem pójść z towarzyszami do karczmy, żeby zalać się w trupa i przepuścić cały łup.

Wesoła kompania[]

W skład drużyny Robin Hooda wchodzą m.in:

  • Mały John- facet, który swój przydomek zawdzięcza niewielkości swego rozumu.
  • Will Szkarłatny- chłoptaś, któremu zależy tylko na adrenalinie.
  • Brat Tuck- gruby zakonnik, który często służy reszcie kompanii za transport.

Robin żyje![]

Istnieje teoria ( w którą również my wierzymy i dlatego piszemy ten artykuł w czasie teraźniejszym), iż Robin Hood tak naprawdę żyje [2] i dalej mieszka po lasach. Podobno widziano go na lotnisku w Chrząszczyżewoszycach ( powiat Łękołody). Jak wygląda? Osoby, które widziały go ostatnio 20 stycznia 2014, twierdzą, że jest to nadal przystojny młody mężczyna ( jego przypadek można więc określić jako Efekt Ibisza).


Przypisy[]

<references>

  1. Aaaaaa!
  2. co z tego, że żył 600 lat temu
Advertisement