Bezsensopedia
Advertisement
Licha piłka

Oficjalna piłka do gry z certyfikatami FIFA i UEFA

Boisko w Nowym Dworze Królewskim

Stadion piłkarski wybudowany za 29 mln €

Najlepiej_wykonany_rzut_karny_w_historii_piłki_nożnej

Najlepiej wykonany rzut karny w historii piłki nożnej

IX liga piłkarska w Jemenie kontratakuje

Piłka nożna - gra polegająca na kopaniu piłki (czasami puszki po piwie na przystanku autobusowym) oraz mordobiciu (tzw styl holenderski zauważony na Mundialu w RPA), gdy sędzia się odwraca. Największe sukcesy w piłce osiągają mieszkańcy Ameryki Południowej oraz Europy Zachodniej. W Polsce piłka nożna kojarzy się kibicami, którzy potrafią dać w m***ę oraz beztalenciem gdzie zamiast jedenastu to jeden na stu gra dobrze w piłkę nożną (ale w piłce ręcznej i siatkówce osiągamy lepsze wyniki). Ostatnio sukcesy odnoszą mieszkańcy Afryki. Najgorszymi drużynami świata są Polska oraz San Marino. Gra się w piłkę nożną na boisku (ewentualnie na przystanku).

Symbole piłki nożnej[]

Komentatorzy[]

Na każdym meczu oni są. Szczególnie nasi. Opanowali do perfekcji spokój i nie potrafią powiedzieć k***a mać znowu spieprzyli. Gratulujemy cierpliwości.

Kontrowersje[]

Kontrowersją piłki nożnej są niedoświadczeni sędziowie (np. Howard Webb) ,którzy ciulowo widzą czy był faul czy nie (nie wystarczy im, iż piłkarz stracił 3 zęby i ma złamany nos) oraz nie widzą czy był gol czy nie. Czasami ich da się skorumpować dając im 50 000 $ (rozgrywki międzynarodowe) lub paczkę papierosów (liga polska).

Galeria[]

Zobacz też[]


Piłka nożna
Piłka nożna

Organizacje: FIFAUEFAPZPN
Rozgrywki: Mistrzostwa ŚwiataMistrzostwa EuropyCopa AmericaPuchar Narodów AfrykiLiga Mistrzów
Reprezentacje (te dobre): FrancjaGhanaHiszpaniaHolandiaKamerunNiemcyUrugwajWłochy
Dawcy punktów: Korea PółnocnaSan MarinoWyspy OwczeVanuatu
Kluby piłkarskie: FC BarcelonaHB TórshavnReal Madryt
Zobacz też: Euro 2012Euro 2016Mundial 2014Piłka nożna w Polsce

Piłka nożna ikona Siatkówka ikona Koszykówka ikona Biegi ikona Kolarstwo ikona Badminton ikona Golf ikona Zapasy ikona Wschodnie sztuki walki ikona F1 ikona Skoczek Nordic combined pictogram Biathlon ikona Łyżwiarstwo szybkie

Advertisement