Bezsensopedia
Advertisement

Nostale (polski NoSmark) – gra komputerowa, siedlisko dzieci neo zaraz po Tibii lub Metinie 2 stworzona przez Koreę Południową (dlatego gra jest taka śmieszna). Jedyną różnicą między Nostale a Tibią jest to, iż Nostale ma obraz 3D.

Jak grać?[]

Jedna z słynnych encyklopedii humoru Wikipedia podaje taką oto definicje:

W grze znajdują się cztery żywioły: ogień, woda, światło, ciemność i element neutralny. Klasy postaci: Poszukiwacz przygód, Mag, Łucznik, Wojownik. Na początku gracz zawsze zaczyna z poszukiwaczem przygód, po spełnieniu dwóch wymogów jakimi są poziom postaci 15 oraz poziom profesji 20 możemy zmienić klasę. Każda postać posiada unikalny zestaw umiejętności wzmacniających i walczących.


Ta strona zawiera treści z Wikipedii. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą Nostale. Lista autorów jest dostępna w historii strony. Tekst z Wikipedii jest udostępniony na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach.

Jednakże Bezsensopedyści doszli do instalacji gry i okazało się, iż mamy za zadania bawić się ogniem, polować jakieś obciachowe motylki i produkować jakiś śluz. W kolejnych etapach musimy nauczyć się rysować mangę, podwyżać sobie HP i robić wiele innych debilistycznych rzeczy.

Linki zewnętrzne[]

Advertisement