Bezsensopedia
Advertisement
Komentarze na NK

Komentarze na nk

-Czy ma pan konto na nk.pl
-Nie
-A na Facebooku
-Też nie
-To pan i tak już nie żyje

Typowa rozmowa w zakładzie pogrzebowym o naszej-klasie

Jeszcze mi odpinasz pinezkę? Nienawidzę cię, spadaj

Typowy komentarz

SiEmA PoKlIkAsZ?!

Inny typowy komentarz

Nk.pl (a dawniej nasza-klasa, ur. 11.11.2006, zm. 27.07.2021) – największy magazyn trolli internetowych oraz pokemonów. Serwis regularnie przypomina o odwiedzeniu strony co dwa dni tak aby wyczyścić zapchaną do maksimum skrzynkę odbiorczą. Konto jest zakładane od 2 roku życia, kiedy twoja ciocia z Turoszyna mówi Ojojoj, taki duży a nie ma konta na nk.pl. Nk.pl jest szeroko stosowana przez policjantów traktując stronę jako największą bazę danych o Polakach. Portal obok loterii jest najskuteczniejszym sposobem na odnalezienie swoich krewnych (pokonując nawet takie święta jak I komunia święta lub ślub). Zbyt duże siedzenie powoduje, iż chorujemy na odmóżdżenie.

Znajomi[]

Pan Gąbka

Pan Gąbka.

Znajomym może być każdy twój znajomy chodzący do szkoły, mieszkający na osiedlu oraz chodzący do jakiegoś kółka zainteresowań z tobą. Jednakże często też są to konta fikcyjne, cała parafia, twoi nauczyciele i szefowie, wszyscy krewni (jedyny plus portalu - poznanie swojego wujka do strony ciotki kuzyna babki twojego kuzyna ze strony twojej matki) oraz goście z którymi jechałeś autobusem (tak tak, tramwajem też).

Pokemony preferują także dodawanie kaskadowe w myśl zasady znajomi moich znajomych są moimi znajomymi.

Użytkownicy[]

  • Pokemony - stanowią 50% kont, wysyłając do serwisu słit focie na których nie mają biustonoszy oraz piszą po pokemoniarsku.
  • Konta fikcyjne - stanowią 49% kont i zbierają fan kluby fanów Mario Bros czy też fanów majonezu z Biedronki.
  • Użytkownicy - stanowią resztę kont i piszą po polsku oraz nie bawią się śledzikiem. Ostatnia deska ratunku wśród adminów.

Co można zrobić na nk.pl[]

  • Wysyłać śmieszne zdjęcia
  • Pisać po pokemoniarsku
  • Pisać do Dody, iż na jej koncercie w Gdańsku machaliście do niej
  • Grać w Icy Tower

Ciekawostka[]

  • Aby używać NKTalk musi być ograniczenie do 1500 znajomych. Dzięki temu ta opcja to azyl dla normalnych użytkowników liczący 374 kont na 13 milionów.
Advertisement