FANDOM


Komentarze na NK

Komentarze na nk

-Czy ma pan konto na nk.pl
-Nie
-A na Facebooku
-Też nie
-To pan i tak już nie żyje

Typowa rozmowa w zakładzie pogrzebowym o naszej-klasie

Jeszcze mi odpinasz pinezkę? Nienawidzę cię, spadaj

Typowy komentarz

SiEmA PoKlIkAsZ?!

Inny typowy komentarz

Nk.pl (a dawniej nasza-klasa) – największy magazyn trolli internetowych oraz pokemonów. Serwis regularnie przypomina o odwiedzeniu strony co dwa dni tak aby wyczyścić zapchaną do maksimum skrzynkę odbiorczą. Konto jest zakładane od 2 roku życia, kiedy twoja ciocia z Turoszyna mówi Ojojoj, taki duży a nie ma konta na nk.pl. Nk.pl jest szeroko stosowana przez policjantów traktując stronę jako największą bazę danych o Polakach. Portal obok loterii jest najskuteczniejszym sposobem na odnalezienie swoich krewnych (pokonując nawet takie święta jak I komunia święta lub ślub). Zbyt duże siedzenie powoduje, iż chorujemy na odmóżdżenie.

Znajomiedytuj

Pan Gąbka

Pan Gąbka.

Znajomym może być każdy twój znajomy chodzący do szkoły, mieszkający na osiedlu oraz chodzący do jakiegoś kółka zainteresowań z tobą. Jednakże często też są to konta fikcyjne, cała parafia, twoi nauczyciele i szefowie, wszyscy krewni (jedyny plus portalu - poznanie swojego wujka do strony ciotki kuzyna babki twojego kuzyna ze strony twojej matki) oraz goście z którymi jechałeś autobusem (tak tak, tramwajem też).

Pokemony preferują także dodawanie kaskadowe w myśl zasady znajomi moich znajomych są moimi znajomymi.

Użytkownicyedytuj

  • Pokemony - stanowią 50% kont, wysyłając do serwisu słit focie na których nie mają biustonoszy oraz piszą po pokemoniarsku.
  • Konta fikcyjne - stanowią 49% kont i zbierają fan kluby fanów Mario Bros czy też fanów majonezu z Biedronki.
  • Użytkownicy - stanowią resztę kont i piszą po polsku oraz nie bawią się śledzikiem. Ostatnia deska ratunku wśród adminów.

Co można zrobić na nk.pledytuj

  • Wysyłać śmieszne zdjęcia
  • Pisać po pokemoniarsku
  • Pisać do Dody, iż na jej koncercie w Gdańsku machaliście do niej
  • Grać w Icy Tower

Ciekawostkaedytuj

  • Aby używać NKTalk musi być ograniczenie do 1500 znajomych. Dzięki temu ta opcja to azyl dla normalnych użytkowników liczący 374 kont na 13 milionów.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.