Bezsensopedia
Advertisement

Nie dam się przekupić i z tego powodu pracuje w kanałach a nie w polityce

Tadeusz Norek

Miodowe lata – polski serial komediowy kiedyś produkowany przez Polsat. Miodowe lata opowiadają o życiu Krawczyków i Norków na warszawskiej Woli, którzy cały czas rozmawiają w kuchni Krawczyków. Czasem akcja przenosi się do miasta oraz wyjątkowo do sypialni Krawczyków. Miodowe lata mają za cel pokazać, jak wygląda polskie sąsiedztwo w mieście (krzyki z okna) oraz typowa polska rodzina bez dzieci. Kontynuacją serialu były Całkiem Nowe Lata Miodowe.

Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk i Tadeusz Norek. Pod względem przyjaźni dorównują Flinstonom, jednakże są tak niezdarni jak Flip i Flap. Potrafią być opanowani i nigdy nie klną, chociaż zawsze się denerwują 10 na trzech króli (idzie wypłata Karola).

Postacie[]

  • Karol Krawczyk - cięższy od konia, w przeszłości jeździł konno. Obecnie jest tramwajarzem linii nr 18 w Warszawie.
  • Alina Krawczyk - pracuje legalnie nie mówiąc nic na ten temat Karolowi, swemu mężowi.
  • Tadeusz Norek - fan kanalizacji miejskiej w Warszawie. Ma w sobie tasiemca, gdyż je więcej niż Karol a nic po nim nie widać. Możliwe też, iż Danka dla Tadeusza nic nie gotuje i pan Norek je u przyjaciela.
  • Danuta Norek - żona Tadka.

Ciekawostki[]

  • Krawczykowie mówią, iż mają łazienkę, jednakże w serialu nigdy się nie pojawia.
  • Wszyscy zastanawiają się, czy coś przebije Miodowe Lata. Przełom nastąpił podczas premiery serialu Ranczo, jednakże krytycy zgodnie zauważyli, iż tam są wszyscy aktorzy Miodowych Lat i oni na nowo pokazują swój talent.

Zobacz też[]

Cytaty
Może by tak warto odwiedzić także cytaty o:
Miodowe lata
Advertisement