Bezsensopedia
Advertisement
Plan Kurowia

Profesjonalny plan Kurowia

Kurów - stacja benzynowa

Kurowska stacja benzynowa

Kurów – osada w Polsce, położona w powiecie puławskim oraz na wszystkich wersjach językowych Wikipedii. Słynie z herbu przedstawiającego koguta, którego ugotował wójt gminy Kurów na spotkaniu z prezydentem Lublina.

W Kurowie działa Garbarnia Kurów - klub piłkarski pokonujący takie zespoły jak Inter Baku z Azerbejdżanu czy też Real Mali z Malediwów.

Historia[]

Komuś spodobała się mu ta okolica i wybudował tutaj chałupę. Później, bo już w XX wieku wybudowano drogę. Z tej radości urodził się Wojciech Jaruzelski na tych terenach. Aby poprawić stan dróg planuje się także budowę obwodnicy Kurowa. Na ten cel już uzbierano 46 złotych i 85 groszy, 50 dolarów od wujka Stasia z Chicago, 3 eurocenty i 0,53 dolara nowozelandzkiego.

Gospodarka[]

Kurówka w Kurowie

Największa rzeka w Kurowie

Kurów nazywany jest polskim Abu Zabi. Bezrobocie tutaj wynosi 0%, gdyż bezrobotnych wywozi się do Puław, Lublina oraz zespołu wsi nazywanych przez TVP Wilkowyjami. Olbrzymie fundusze pochodzą z turystyki oraz kebabów sprzedawanych na stadionie Garbarni Kurów. Od 2007 roku działa tutaj obóz pracy z Portugalii nazywany Biedronką.

Zobacz też[]

Advertisement