Bezsensopedia
Advertisement
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy ludzików z innych planet. Zobacz też: Kosmici (serial).
Skocznia Warszawa

Miejsce lądowania kosmitów nazywane także Skocznią Warszawską.

Kapitan Bomba Wikipedia

Kapitan Bomba po podbiciu jednej z planet kosmitów - Wikipedii.

Na wandali

Prymitywny kosmita

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! WIDZĘ KOSMITĘ

Typowy człowiek po odnalezieniu kosmity

Kosmici (Aliens, Obcy, Ufoludki, małe zielone ludziki) – przybysze z obcych planet, którzy zajmują się gapieniem na naszą planetę. Zazwyczaj bawią się swoim UFO, współpracą z USA jeśli chodzi o Strefę 51 i porywaniem ludzi, aby skosić im mózgi i przeszczepić na krowie. Sławę osiągnęli po mistyfikacji, która odbyła się w Roswell. Co ciekawe te ufoludki jak już muszą gdieś wylądować, to zawsze jadą do USA. Najprawdopodobniej mają za cel podbić najbogatsze państwo na świecie lub tylko stan Nevada, na którym leży Strefa 51. Czasami także odwiedzają pola w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Jedynym celem jest po prostu zasianie zboża. Buraki zbytnio brudzą ich statki kosmiczne.

Wiadomości przesyłają sobie kodem binarnym i czekają aż my będziemy tacy inteligentni i też wyślemy. Oczywiście widać że nasza technika jest przestraszała, ponieważ już wysłaliśmy ale odpowiedź dla nich dojdzie za 50 000 lat.

Czym się poruszają?[]

UFO. Pierwsze wersję powstały, kiedy człowiek nauczył się odpalać ogień. Wówczas budują dorównywamy tym, co fruwają w reklamach Marsjanek. Obecnie w UFO można słyszeć ciekawe melodyjki na pograniczu disco polo. Każda melodyjka odpowiada innemu przyciskowi. Oprócz tego po planetach fruwa się samolotami Aurora, które osiągają prędkość 30 000 km/h. Jednakże kosmici wraz z Amerykanami nie pokazali samolotów, gdyż obawiali się, iż zajmą od lat planowany Księżyc.

Kosmici w kulturze[]

  • Avatar - przykład kosmitów oraz ich klonów posiadających inteligencję dorównującą plemionom wschodnioafrykańskim.
  • Ci z reklam Plusa co porwali krowę, by się dowiedzieć jak zbudować wehikuł czasu
  • Marsjanie atakują - inteligentne stworki z Marsa, które za sprawą jednej piosenki wyginęły. Najprawdopodobniej ich IQ wynosiło gdzieś koło 490 punktów.
  • Tępe ch... z Kapitana Bomby.

Jaki mają sprzęt[]

  • UFO - 4 000 000 000 sztuk w samej Drodze Mlecznej
  • Samoloty Aurora
  • Pierwiastek o liczbie atomowej 115

Pseudokosmici[]

Pseudokosmici nazywanymi są także dziećmi neo oraz pokemonami. Chodzi tutaj jednakże tylko o jeden punkt. Język pisania (pokemoniasty). Zdanie typu SiEmA PoKlIkAsZ?! występują na Plutonie oraz na nk.pl.

Advertisement