Bezsensopedia
Advertisement

Kevin sam w Nowym Jorku – amerykański film znany przez wszystkich. Zawsze go zobaczysz na Polsacie 26 grudnia gdzieś rano lub w popołudniu (na wieczór jest Szklana Pułapka).

Fabuła[]

Teoretycznie nie ma sensu pisać fabuły, gdyż każdy ją zna. Jednakże dzięki Wikipedii podrzucamy coś takiego:

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz kuzyni wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli podczas poprzedniego świątecznego wyjazdu do Paryża, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale znów z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili, a w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę innego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.

Kevin ląduje w Nowym Jorku i przez jakiś czas musi radzić sobie sam. Nie wie, że z więzienia na wolność wyszło dwóch złodziei, z którymi miał do czynienia w ubiegłym roku.


Ta strona zawiera treści z Wikipedii. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą Kevin sam w Nowym Jorku. Lista autorów jest dostępna w historii strony. Tekst z Wikipedii jest udostępniony na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach.

Ciekawostki[]

  • W tym roku Kevina nie będzie…
Advertisement