Bezsensopedia
Advertisement

Oh god why? WHYYYYYYYYY?

Typowa reakcja na głupie zdjęcie w galerii

natanek_wlatdza_czeci

Nick standardowego użytkownika jeja.pl

gurole oiro wygraly a nie wlochy bo wlochy to mam pod pachami hyba jak mi je nie wyrwali znowu ino jak spalem se smacznie

Typowy opis zdjęcia

Jeja.pl – polski serwis rozrywkowy oferujący gry, obrazki, filmiki, ubieranki (w które nikt nie gra), teksty i dowcipy (te ostatnie zrzynają z innych portali o podobnej tematyce). Oprócz tego istnieje część bardziej prywatna, czyli galerie użytkowników.

Zawartość[]

Jeja.pl dzieli się na podstrony. Te częściej przydatne to:

  • Gry - można znaleźć tam gry z takich portali, jak: Gry.pl, Miniclip, Giercownia.pl. Dzieli się na kilka kategorii oraz zawiera gry bezpieczne dla dzieci (np. strzelanie do glutów). Swoje propozycje można wrzucić do poczekalni.
  • Obrazki - zbiór wszystkiego, co najbardziej oklepane.
  • Filmiki - kolejny zbiór oklepanych memów, tyle, że tym razem z YouTube'a. Najpopularniejsze tematyki filmów to piłka nożna, gry komputerowe i filmiki typu X rzeczy, jakich nie należy robić w Y [1].
  • Komentarze - można je pisać, odpisywać na inne, usuwać (w profilu usera), dawać poparcia, zgłaszać je i użytkownika, który je napisał. Centrum życia towarzyskiego.
  • Profil użytkownika - ma kilka funkcji, m.in. usuwanie komentarzy czy blokowanie trolli. Niestety, dzieci neo wykorzystują tą funkcję do blokowania wszystkich, którym nie podoba się ich spam.
  • Powiadomienia - dzięki nim możesz szybko dowiedzieć się o różnych ważnych rzeczach, np. że twój materiał jest na głównej, ktoś odpisał na twój komentarz pod zdjęciem, zdobyłeś jakąś odznakę, albo że jakiś użytkownik dodał zdjęcie przedstawiające muchę srającą na kiblu.

Zobacz też[]

Wykop.pl

Przypisy

  1. Gdzie X jest liczbą całkowitą od 10 do 20, a Y dowolnym miejscem, począwszy od kibla, skończywszy na restauracji.
Advertisement