FANDOMWitaj w Bezsensopedii!
Na razie mamy w swoich potężnych zasobach 2909 artykułów i 2003 pliki graficzne.
Wiki-wordmark.png
Medal
Artykuł na medal
Cucumis sativus

Reprezentacja Finlandii dzisiaj

Reprezentacja Finlandii w skokach narciarskich – grupa fińskich zawodników zajmujących się skakaniem na nartach. Kiedyś kozaczyli na wszystkich skoczniach niczym współczesna Austria, dzisiaj w tabeli obijają się gdzieś pomiędzy Rosjanami a Włochami.

Finowie mają kilka fajnych skoczni, z czego część na dalekiej północy gdzie jest bardzo zimno i trzeba dogrzewać się Finlandią. Z tego powodu jest to jedna z najbardziej rozpitych grup sportowców.

Niektórzy skoczkowie, którzy nie zmieścili się w kadrze postanowili wykorzystać talent do picia w innej branży - założyli zespół rockowy o nazwie Jumping Twins.

Czytaj całośćGłosowanieArtykuły na medal


Evolution-tasks
Fikcja na medal
Flaga Polandii Południowej

Flaga kraju

Polandia Południowa (niekiedy określana także jako Śródlesie) - kraj leżący w północnej Polonii, mający stolicę w Czerngradzie. Graniczy od północy z Polandią, od północnego wschodu ze Wschodnim Brzegiem Vislawii, od wschodu z Czerwoną Krusią, od południa z Ladią, od południowego zachodu z Wielkokrainą, od zachodu z Mhaumbą i od północnego zachodu z Rawą. W kraju od ponad 80 lat rządzi jedna partia, której aktualnie przewodzi Artis Tischler.

Historia

Po rozpadzie Śródlesia w -484 roku wśród wielu mieszkańców tych rejonów w dalszym ciągu silna była tożsamość narodowa. Szczególnie mocno skierowana ona była przeciwko Polandii, która zagarnęła większość terytorium kraju. W -399 roku od Rawy uwolnił się Wschodni Brzeg Vislawii, w którym także większość (ok. 60%) stanowili ludzie o narodowości śródleskiej. Polandii udało się ochronić przed ruchami separatystycznymi, przyznając tej nacji spore przywileje.Nuvola apps arts
Ogłoszenia
Dziękujemy za każdy oddany głos w plebiscycie.

Dokładne wyniki

  1. Sesja - 87% w II etapie + 3 pkt w I
  2. Ludwik XVII - 7% + 8
  3. Reprezentacja Finlandii w skokach narciarskich - 7% + 5
  4. Formuła 1 - 0% + 7
  5. Lekkoatletyka - 0% + 6
  6. Fiat Multipla - 0% + 4
Ludziki
Społeczność
Przydatne dla użytkownika linki:
Czy wiesz.svg
Czy wiesz...

Archiwum


Cytat
Dramat na dziś
Filmik na dziś
Nie tylko blondynki są głupie

Nie tylko blondynki są głupie


To na pewno przebrana blondynka!
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.