Bezsensopedia
(redakcja)
m (robot poprawia linka)
 
Linia 2: Linia 2:
   
 
== Historia ==
 
== Historia ==
Początkowo panowały gry na [[Pegasus]]ie. Czyli [[Tank 1990]], [[Mario]] czy też masa odmian [[Pokémon]]ów z [[Pikachu]] na czele. Później w wyniku powstania Windowsa narodziły się gry na komputer, które potrzebowały 5 MB do życia. Stopniowo ewoluowały i teraz do większości z nich wystarczy ledwie 50 GB, 5 GB RAM i procesora 10 GHz.
+
Początkowo panowały gry na [[Pegasus]]ie. Czyli [[Tank 1990]], [[Mario]] czy też masa odmian [[Pokémon]]ów z [[Pikachu]] na czele. Później w wyniku powstania Windowsa narodziły się gry na komputer, które potrzebowały 5 MB do życia. Stopniowo ewoluowały i teraz do większości z nich wystarczy ledwie 50 GB, 5 GB RAM i procesora 10 GHz.
   
 
== Darmowe gry ==
 
== Darmowe gry ==
Do grona darmowych gier, które mamy od razu na dysku, należą [[Pasjans]], [[Saper (Windows)|Saper]] i [[FreeCell]] (wersja dla Windowsiarzy) bądź jakieś podróby znanych tytułów z Tuksem w roli głównej (wersja dla Linuksiarzy).
+
Do grona darmowych gier, które mamy od razu na dysku, należą [[Pasjans]], [[Saper (gra)|Saper]] i [[FreeCell]] (wersja dla Windowsiarzy) bądź jakieś podróby znanych tytułów z Tuksem w roli głównej (wersja dla Linuksiarzy).
   
 
==Przebieg typowej gry==
 
==Przebieg typowej gry==

Aktualna wersja na dzień 18:05, 31 mar 2013

Gra komputerowa - złodziej twojego czasu, jedyna sensowna alternatywa dla internetu. Gry komputerowe zazwyczaj są dostępne nielegalnie w sieci oraz na różnych targowiskach (też nielegalnie). Legalne kupno gry pochłania 25% Twoich rocznych dochodów.

Historia

Początkowo panowały gry na Pegasusie. Czyli Tank 1990, Mario czy też masa odmian Pokémonów z Pikachu na czele. Później w wyniku powstania Windowsa narodziły się gry na komputer, które potrzebowały 5 MB do życia. Stopniowo ewoluowały i teraz do większości z nich wystarczy ledwie 50 GB, 5 GB RAM i procesora 10 GHz.

Darmowe gry

Do grona darmowych gier, które mamy od razu na dysku, należą Pasjans, Saper i FreeCell (wersja dla Windowsiarzy) bądź jakieś podróby znanych tytułów z Tuksem w roli głównej (wersja dla Linuksiarzy).

Przebieg typowej gry

 1. Instalujesz.
 2. Grasz.
 3. Narzekasz na beznadziejny realizm.
 4. Grasz dalej.
 5. Szukasz w internecie solucji.
 6. Dalej grasz.
 7. Popijasz colę.
 8. Grasz dalej.
 9. Stwierdzasz, że jest 2 rano.
 10. Grasz dalej.
 11. Szukasz innej solucji.
 12. Przechodzisz na kodach.
 13. Myślisz, że jesteś pro.