Bezsensopedia
Advertisement


Wykrzyknik Ten artykuł zawiera treści, które mogą być uznawane za niesmaczne. Z tego powodu nasza redakcja nie poleca tego artykułu dzieciom i osobom szczególnie wrażliwym.
Ergonomiczny biustonosz

Niektórych podnieca taka "bielizna"

Wychodek

Inni marzą o stosunku w oryginalnych miejscach

Każdy ma swój fetysz

Mądrość ludowa

Fetyszyzm – zjawisko polegające w skrócie na tym, że człowieka podnieca coś innego niż cycki i dupa.[1] Fetyszyzm występuje w tysiącach odmian i w różnych stopniach nasilenia. Jednych podniecają gadżety erotyczne, innych łaskotanie, jeszcze innych uczenie się na pamięć liczby pi do pięćdziesięciu tysięcy cyfr po przecinku.

Jak już pokazaliśmy, fetyszyzm jest pojęciem bardzo szerokim i w zasadzie ciężko wrzucać wszystko do jednego worka. Przecież nie ma sensu porównywać osoby, która lubi sobie popatrzeć na ładne nogi, z osobą, która podnieca się odchodami.[2]

Słownictwo[]

Ważna sprawa: fetysz to to coś, co kogoś podnieca, a fetyszysta to osoba, która się podnieca. Pojęć tych nie można używać wymiennie. No chyba, że podniecają cię fetyszyści.

Zobacz też (albo lepiej nie patrz)[]

Przypisy

  1. Przepraszamy za męski punkt widzenia, ale wśród autorów strony mamy niedobór kobiet, w związku z czym nikt nie spojrzał na to z ich punktu widzenia
  2. Bo taka odmiana fetyszyzmu też istnieje! Nazywa się koprofilia. Biedny koperek...
Advertisement