Bezsensopedia
Advertisement
Mapa Europy

Mapa Europy

Łoł, tokszoł! Ktoś przed kamerą spodnie zdjął, powiedział ile razy może i z kim od wczoraj dzieli łoże. Europejczyk a nie jakiś koł

Charakterystyka Europejczyka wg zespołu Pod Budą

Europa – kontynent sąsiadujący z Azją, od której ogrodzona jest górami Ural. Główny konkurent USA (Unia Europejska) oraz Rosji, która notabene też leży w Europie.

Podział[]

Europe flags

Jaka ta Europa jest kolorowa!

Ze względu na znaczne różnice w rozwoju cywilizacyjnym, Europę zwyczajowo dzieli się na mniejsze jednostki takie, jak:

  • Europa Zachodnia - ziemie na zachód od Odry. Mają masę szmalu i niezłych piłkarzy. Nie radzą sobie z nielegalnymi imigrantami. Poza tym zajmują się badaniem krzywizny bananów i innymi pierdołami.
  • Europa Środkowa - Polska, Czechy, Słowacja, Węgry. Ziemie rozdarte mentalnie pomiędzy Wschodem i Zachodem. Dawne tereny sporne pomiędzy Niemcami i Rosją. Siedlisko różnego rodzaju dziadostwa, które jednak próbuje się względnie ucywilizować.
  • Europa Wschodnia - Rosja i jej posiadłości w postaci Ukrainy, Białorusi i Mołdawii. Ogromne obszary o ustroju mafijno-korupcyjnym.
  • Skandynawia - podobna do Europy Zachodniej, ale zimniejsza i znacznie rzadziej zaludniona.
  • Bałkany - największa mieszanka narodowa w Europie. Ich mieszkańcy żyją w ciągłym napięciu. To tutaj wybuchła I wojna światowa. Obecnie największym problemem jest myślenie nad sensem istnienia Kosowa.

Polska w Europie[]

 Osobny artykuł: Polska.

Polska to taki kraj na tym kontynencie, który posiada najsilniejsze wojsko, które regularnie trzepie tyłek Niemcom. Dodatkowo Polska to jedyny większy od Luksemburga kraj w Europie nieposiadający więcej niż 500 km autostrad (nawet takie zadupie jak Słowenia ma więcej).

Państwa Europy według Polaka[]

Advertisement