Bezsensopedia
Advertisement

Eska TV - polski telewizyjny kanał muzyczny, coś takiego, jak ś.p. VIVA, ulepszona wersja Radia Eska. Eska TV jest tak ważną stacją, że otrzymała miejsce na multipleksie cyfrowym, obok takich potęg jak Polo TV czy ATM Rozrywka.

Emitowane tam teledyski przerywane są krótkimi czołówkami, na których widać np. wielki napis "EskaTV" wiszący nad miastem i głos Eska tiwi, tiwi, hity na czasie, czasie. Tak więc uważaj, bo nad twoim miastem też może pojawić się wielka Eska!

Prezenterzy[]

Pomiędzy teledyskami pojawiają się krótkie sceny z prezenterami opowiadającymi jakieś fascynujące[potrzebne źródło] historie lub prowadzącymi bardzo skomplikowane wywiady[1]. Prezenterami Eski są:

  • Kaśka - chodzi zazwyczaj w bikini po plaży lub w innych miejscach, czasami jest kompletnie ubrana i wtedy zazwyczaj znajduje się w mieście lub w studiu. Ku rozczarowaniu widzów, zimą nie chodzi w bikini nawet po plaży.
  • Ola - jest trochę wyższa od Kaśki, poza tym robi prawie to samo co ona, ale pojawia się rzadziej.
  • Kris - najczęściej prowadzi coś na kształt listy przebojów, czasami łazi po mieście i zaczepia nastolatki.
  • Puoteck - pojawia się najczęściej w zapowiedziach programów, widać go dość rzadko, ale nadrabia to szpanerskim pseudonimem.
  • Jankes - prowadzi audycję Weekend z Jankesem i chyba nic poza tym.

Przypisy

  1. Najczęściej składające się z pytań: Jak masz na imię?, Co tutaj robisz? i Kogo chcesz pozdrowić?.
Advertisement