FANDOM

Nekomimi97

Council Biurokrata
  • Mieszkam w Gorzów Wielkopolski
  • Urodziny 6 maj
  • Moje zajęcie Siedzenie na Discordzie

Archiwum: 2012-2017


Korona Królów edycjeedytuj

Artykuł który stworzyłem spełnia regulamin i nie porusza tematyki religijnej i kontrowersyjnej, co więcj wiele zmian wprowadzonych przez Ciebie tzn. administratora wcale nie dotyczy kwestii przez ciebie poruszonych ale pojedyńczych słów zmieniając humorystyczny charakter artykułu powodując jego spłaszczenia i wprowadza inną wersję zgodną z widzimisię administratora zniekształcają w pełni moja autorską wersje dlatego edycje wprowadzane przez Ciebie są nie do zaakceptowania. Nie mozna zmieniać całej wersji artykułu tylko pod absurdalnym ogólnikowym pretekstem stwierdzenia poruszenia tematyki kontrowersyjnej zwłaszca w humorystycznej wikii jaką jest bezsensopedia.

Jeśli jakieś zwroty rzekomo naruszają regulamin prosze o ich wyartykuowanie i jasne wskazanie i konkretne słowa zostaną poprawione. Nie zgodzadzam się jednak z całościową reedycją artykułu w taki sposób. - Tę wypowiedź zamieścił tutaj Marcin184 (dyskusja), jednak użytkownik ten zapomniał, że wypadałoby się podpisać (albo mu się nie chciało). Pamiętaj o podpisywaniu się przy użyciu ~~~~!

Info edytuj

Właśnie zauważyłem, że Twój protegowany Kawuś, którego tak bronisz zajebał nam na IRCu nazwy kanałów #Bezsensopedia i ##Bezsensopedia. Ale to nic, bo Kawuś jest najlepszy i zawsze trzeba go bronić. = ° ZelDelet ° = 12:47, maj 18, 2018 (UTC)

Przedwczoraj na Discordzie, gdy złożyłem półżartobliwy postulat o jego zbanowaniu za to, że ma parcie na szkło. Ale może faktycznie jestem już stary i zbyt niecierpliwy wobec niektórych. = ° ZelDelet ° = 16:31, maj 18, 2018 (UTC)

Archiwizacja dyskusji edytuj

Hej. Masz już strasznie długą dyskusję. Może warto ją zarchiwizować? = ° ZelDelet ° = 06:05, maj 19, 2018 (UTC)

Possible vandalism edytuj

Hey,
Could you check this user's contributions?

Cheers! -- Cube-shaped garbage can 11:03, cze 10, 2018 (UTC)

Najmocniej przepraszam, że przeszkadzamedytuj

Ale czy nie dałoby rady wprowadzić opcji komentarzy pod artykułami?Kintobor (dyskusja) 21:03, paź 25, 2018 (UTC)Kintobor

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.