Bezsensopedia
Advertisement
Cinnamon_Challenge_-_Giant_Spoon!

Cinnamon Challenge - Giant Spoon!

Jedna z bardziej profesjonalnych prób - nagrywana aż z dwóch ujęć

Cinnamon_Challenge_PL

Cinnamon Challenge PL

Polska próba - z chochlą zamiast łyżki

Cinnamon Challengeinternetowe wyzwanie polegające na zjedzeniu czubatej łyżki cynamonu w ciągu minuty i bez popijania jej czymkolwiek. Nie jest to takie proste, jak się wydaje, ponadto można się łatwo udusić, w związku z czym jest to dość popularny sposób samoeliminacji najgłupszych osobników w społeczeństwie. Jednak ze względu na powszechność takich prób, nikt już nie przyjmuje zgłoszeń pożeraczy cynamonu do Nagrody Darwina.

Przebieg standardowej próby[]

Standardowe podejście do Cinnamon Challenge rozpoczyna się od zobaczenia jakiejś absolutnie nieudanej próby na YouTubie. Pierwszą myśl: jaki on jest głupi, przecież mógł się zabić, natychmiast zastępuje druga, o wiele bardziej genialna: przecież w tej próbie było zero strategii, ja to zrobię lepiej. Takie rzeczy najlepiej robi się przed gronem znajomych, w związku z czym przy odpowiedniej okazji zakupiona jest paczka cynamonu - łyżki nie trzeba, jakąś każdy w domu ma. Większość próbujących ma z reguły misternie ułożony plan, którego są tak pewni, że nakazują ukryć przed sobą jakąkolwiek wodę, ewentualnie używają chochli. Prawda jest jednak taka, że cynamon natychmiast pochłania całą ślinę w ustach i dostaje się do dróg oddechowych, co sprawia, że wszelkie założenia idą w p*zdu. Następuje moment rozpaczliwego poszukiwania ukrytych wcześniej napojów i przyznanie się do porażki. Filmik trafia ku przestrodze do internetu, gdzie ogląda go jakiś pewny siebie gimbus, w związku z czym zabawa zaczyna się od nowa...

Ciekawostki[]

  • Jeden z naszych edytorów spróbował. To było jakiś miesiąc temu. Do dziś ma zakaz odzywania się, bo przy każdym otwarciu ust zionie cynamonem. Trochę jak taki specyficzny smok.
  • Pogromcy mitów też próbowali. Udało im się.
Advertisement