Bezsensopedia
Advertisement

Air Conflictsgra komputerowa typu symulatora lotów. To właśnie Air Conflicts jako pierwsza gra komputerowa udostępniona w Polsce pozwala na niszczenie polskich czołgów przez niemieckie myśliwce.

Cechy[]

  • Czas akcji: II wojna światowa, choć tak naprawdę walisz w nieruchome pojazdy, które ciebie nie atakują, a samoloty (oprócz twojego) są wyposażone tylko w ślepaki.
  • 200 misji: głównie Polska, Afryka Północna oraz Londyn, choć czasami, gdy temperatura spadnie do -40 stopni Celsjusza, można w śniegu odnaleźć machającego Norwega.
  • 3 tryby multiplayer: Rzesza (a kysz!), Anglia (tchórze), Rosja (najlepszy tryb, można dostać dostawę wódki).

Akcja[]

Rzesza[]

Niszczysz wszelkiego rodzaju polskie elementy oraz żabojadów. Ze względu na to, iż musisz szprechać po dojczlandzku i grać jak Niemiec, mało kto sobie pozwala na tę grę.

Anglia[]

W pierwszej części (kampanii) polujesz na czołgi schowane w stodołach na terenie swojego kraju. W drugiej kampanii smażysz się na słońcu wśród Tunezyjczyków i Egipcjan, a w trzecie szukasz NOL (inaczej mówiąc niemieckie samoloty V1 i V2, które zastąpił Fat Man).

Rosja[]

Najlepszy tryb. Wersja dla komunistów. W rosyjskich samolotach możesz pić wódkę! Teoretycznie zawsze gra się na terenie swojego państwa, jednakże zdarzyła się także misja w Iranie oraz w Berlinie.

Ciekawostki[]

  • Najlepszym sposobem na zniszczenie swojego samolotu jest walnięcie nim w komin fabryki.
  • W trybie Anglia można lecieć na komarze o imieniu Nesquik.
  • Gra się długo uruchamia.
Advertisement