Bezsensopedia
Advertisement

Zaraz wezmę siekierę i rąbnę nią w Peg

Al Bundy myślać, iż ten artykuł napisała jego żona

Nosisz majtki? Naprawdę się zmieniłaś!

Koleżanka Kelly

Świat według Bundych – amerykański serial telewizyjny w Polsce spopularyzowany przez takie znakomite stacje, jak Polsat, TV4, ATM Rozrywka czy FilmBox. Polską zrzynką jest Świat według Kiepskich. Serial opowiada o licznych niepowodzeniach związanych z pesymistycznym nastawieniem naszych bohaterów. Nienawidzą się i czekają na odpowiedni moment by uciec i nacieszyć się życiem.

Postacie[]

  • Al Bundy - sprzedawca butów, bezużyteczna zrzęda miesiąca, właściciel licznych wrzodów w żołądku. Nie lubi swej żony, grubych bab, swoich dzieci oraz pracy. Zarabia 2 dolary miesięcznie. Swoim wyglądem przypomina Jacka Kurskiego.
  • Peggy Bundy - największy nierób świata, fanatyczka czekoladek i telewizora. Cały czas siedzi przez Telemarketem kupując globus z samą Ameryką Południową, 4 tony czekoladek, lody krewetkowo-szpinakowe oraz inne rupiecie.
  • Bud Bundy - szkolna ciota, nie umie poderwać dziewczyny.
  • Kelly Bundy - typowy pokemon, lubi małe co nieco, nienawidzi nauki oraz wygląda jak czarownica wybierająca się na sabat.


Nuvola apps kaboodle To tylko zalążek artykułu z dziedziny filmu i telewizji. Jeśli nie zasnąłeś ostatnio przed telewizorem – rozbuduj to hasło.

Advertisement