Bezsensopedia
Advertisement
Pijak

Ten pan trochę przeholował z łojeniem

Łojenie - dynamiczne, nieskrępowane picie alkoholu etylowego, w stężeniu 40% i więcej. Najczęściej jest to roztwór w postaci wódki bądź innych mocnych alkoholi. Bardzo istotne w łojeniu jest picie w szybkim tempie - około 1 kieliszka na minutę. Picie odbywa się w dobrze zorganizowanej, niewielkiej grupie tzw. łoicieli (inaczej chlorów), którzy współpracują ze sobą w celu utrzymania dobrego tempa.

Dobry łoiciel nie ma problemu z tzw. mieszaniem, pije aż skończą mu się środki finansowe, które są konieczne do utrzymania procesu łojenia. Łojenie zasadniczo odbywa się na wolnym powietrzu bądź w domu, przy czym bardzo ważne jest, aby grupa chlorów, mogła się skupić w pełni na prowadzonej czynności - proces łojenia przebiega wtedy stabilnie i bezproblemowo.

Osoby bez doświadczenia, nie powinny próbować dotrzymać tempa łoicielom, gdyż kończy się to najczęściej awarią ośrodkowego układu nerwowego jak również układu trawiennego.


Treść tego artykułu pochodzi ze strony Głupie dowcipy i czysty bezsens/Kulinaria na Wikipedii. Tam można znaleźć informacje na temat jego autorów. Tekst z Wikipedii jest udostępniony na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach.
Advertisement